Opinii clienti
Opinia ta
Pentru a putea scrie comentarii este nevoie sa va autentificati! Click aici pentru autentificareIntrebari produs
0767 390 475
In plus, si pe timpul zilei, in conditii de iluminare optime, camerele din seria Dahua Starlight, ofera imagini de o calitate exceptionala,
cu o foarte mare gama de nuate. In plus functia True WDR 120dB, a camerei
DAHUA IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B, functie standard pentru gama Starlight,
ofera detalii chiar si in zone in care exista contraste puternice de lumina.
| GENERAL | |
| Nume | IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B |
| Producator | Dahua (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Compresie | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Tehnologie | IP |
| Rezolutie imagine | √ 5 MP (2592 x 1536 pixeli) cu 20.00 cadre/sec √ 4 MP (2560 x 1440 pixeli) cu 25.00 cadre/sec √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.7 |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 2.8 mm(98.0°) |
| Lumina alba LED | 30 m |
| CARCASA | |
| Format | Cu picior |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-40° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | 192.7 x 70.5 x 66.4 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Starlight, Full Color, WizSense, Functii IVS, SMD Plus, ROI, 3DNR, True WDR, BLC, HLC, |
| Slot Card | Da, card neinclus |
| Wireless | Nu |
| Microfon | Da |
| LPR | Nu |
| ANPR | Nu |
| Termala | Nu |
| Difuzor | Nu |
| Audio in/out | 1 intrare audio |
| Audio | si 1 iesire audio |
| Alarma in/out | 1 intrare alarma |
| Alarma | si 1 iesire alarma |
| Alte functii | - Detectie inteligenta : intruziune, tripwire, vehicul si om
|
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 8.4 W Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POE | Da Se poate alimenta printr-un singur cablu UTP/FTP din NVR sau Switch POE |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Dahua IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B |
Aici gasiti cateva lucruri utile despre Dahua IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
PRODUCATOR Vezi informatii despre camera de supraveghere video IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B sau chiar despre producatorului acesteia, direct pe siteul acestuia. Dahua |
|
|
COMPATIBILITATE Dahua IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B poate functiona cu: NVR-uri DVR-uri Dahua compatibile |
|
|
PROGRAME PENTRU VIZUALIZARE PRIN INTERNET Dahua IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B - permite supravegherea de la distanta, prin internet (atat de pe telefonul mobil, cat si de pe computer), folosind urmatoarele programe: iPhone, iPad, iPod: DMSS pentru iPhone Android: DMSS pentru Android Windows PC: Smart PSS PC Macintosh: Smart PSS Mac Softuri Utile: ToolBox |
In plus, si pe timpul zilei, in conditii de iluminare optime, camerele din seria Dahua Starlight, ofera imagini de o calitate exceptionala,
cu o foarte mare gama de nuate. In plus functia True WDR 120dB, a camerei
DAHUA IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B, functie standard pentru gama Starlight,
ofera detalii chiar si in zone in care exista contraste puternice de lumina.
| GENERAL | |
| Nume | IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B |
| Producator | Dahua (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Compresie | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Tehnologie | IP |
| Rezolutie imagine | √ 5 MP (2592 x 1536 pixeli) cu 20.00 cadre/sec √ 4 MP (2560 x 1440 pixeli) cu 25.00 cadre/sec √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.7 |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 2.8 mm(98.0°) |
| Lumina alba LED | 30 m |
| CARCASA | |
| Format | Cu picior |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-40° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | 192.7 x 70.5 x 66.4 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Starlight, Full Color, WizSense, Functii IVS, SMD Plus, ROI, 3DNR, True WDR, BLC, HLC, |
| Slot Card | Da, card neinclus |
| Wireless | Nu |
| Microfon | Da |
| LPR | Nu |
| ANPR | Nu |
| Termala | Nu |
| Difuzor | Nu |
| Audio in/out | 1 intrare audio |
| Audio | si 1 iesire audio |
| Alarma in/out | 1 intrare alarma |
| Alarma | si 1 iesire alarma |
| Alte functii | - Detectie inteligenta : intruziune, tripwire, vehicul si om
|
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 8.4 W Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POE | Da Se poate alimenta printr-un singur cablu UTP/FTP din NVR sau Switch POE |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Dahua IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B |
Aici gasiti cateva lucruri utile despre Dahua IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
PRODUCATOR Vezi informatii despre camera de supraveghere video IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B sau chiar despre producatorului acesteia, direct pe siteul acestuia. Dahua |
|
|
COMPATIBILITATE Dahua IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B poate functiona cu: NVR-uri DVR-uri Dahua compatibile |
|
|
PROGRAME PENTRU VIZUALIZARE PRIN INTERNET Dahua IPC-HFW3549E-AS-LED-0280B - permite supravegherea de la distanta, prin internet (atat de pe telefonul mobil, cat si de pe computer), folosind urmatoarele programe: iPhone, iPad, iPod: DMSS pentru iPhone Android: DMSS pentru Android Windows PC: Smart PSS PC Macintosh: Smart PSS Mac Softuri Utile: ToolBox |
0767 390 475
Rezolutia este principala caracteristica ce trebuie luata in calcul atunci cand alegem o camera de supraveghere video si reprezinta numarul de pixeli din care este formata o imagine provenita de la camera.
Pe site-ul nostru gasiti camere de supraveghere video cu urmatoarele rezolutii:
Lentila (obiectivul) are rolul de a prelua si focaliza lumina pe senzorul de imagine al camerei de supraveghere video. Daca stiti exact ce unghi de vizualizare aveti nevoie, puteti alege lentila fixa, fiind o solutie mai ieftina, insa daca doriti o reglare exacta a unghiului de vizualizare, alegeti o camera cu lentila varifocala sau chiar cu zoom motorizat.
Pe site-ul nostru gasiti camere de supraveghere video cu distanta focala intre:
1.1 mm si 360.0 mm
Camera este dotata cu o carcasa "cu picior" pentru exterior

Dome - design discret fapt pentru care sunt folosite in general in interior. Se instaleaza in general pe tavan, dar majoritatea permit si pozitionarea pe perete.
Cu picior - se instaleaza in general in exterior, datorita designului vizibil si orientarii facile. Vin standard cu iluminator in infrarosu.
Speed dome - carcase robuste, ce ofera posibilitatea rotirii in jurul celor 3 axe, dar si iluminator in infrarosu puternic sau chiar lentila cu zoom motorizat.