Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F (acest produs) | HikVision DS-2CE79D0T-VFIT3F | HikVision DS-2CE50DF3T-VPLSZE(2.8-12MM) | HikVision DS-2CE56D0T-IRPF28 |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 184 lei | 182 lei | 478 lei | 60 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 40m | IR 40m | IR 60m + LED 60m | IR 20m |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDTVI | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Audio | — | — | mic | — |

HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 40 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.

HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F are un filtru IR mecanic autoretractabil ce filtreaza lumina in infrarosu pe timpul zilei, pentru a evita defectele de culoare, iar pe timpul noptii acesta este retras pentru a permite luminii IR sa treaca, imbunatatind vizibilitatea.

HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F este dotata cu functia Infrarosu Inteligent (Smart IR), ce regleaza automat intensitatea iluminatorului in infrarosu in functie de distanta obiectului, eliminand riscul de suprasaturare a imaginii la distante mici.
Camera HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F are o lentila varifocala, ce permite reglarea manuala, in momentul instalarii, a unghiului de vizualizare cat si a focalizarii. Poate fi folosita in majoritatea obiectivelor. Distanta focala poate fi reglata intre 2.8 si 12.0 mm.
HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 rezistenta la intemperii si interval de operare intre -40°C si 60°C.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | DS-2CE5AD0T-VPIT3F |
| Producator | HikVision (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 2.0 megapixel progressive scan CMOS |
| Lentila | Varifocala Distanta focala: 2.8 - 12.0 mm (102.3° - 32.0°) |
| Infrarosu | Pana la 40 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Nespecificat |
| Temperatura | (-40° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | Ø 141 x 99.9 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Filtru IR Mecanic, Infrarosu Inteligent, Exir, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | - Grad de protectie la intemperii: Antivandal IK10 |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 330 mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F |
HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 40 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Da, HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 si interval de operare intre -40 si 60 grade Celsius.
Camera HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Camera HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F este optima pentru monitorizare exterioara cu vizibilitate buna noaptea: curte casa, parcare, intrare hala/depozit, fatada cladire. Distanta de detectie infrarosu de 40 metri permite identificarea persoanelor si vehiculelor pe intuneric total. Pentru spatii mai mici (sub 30m), poate fi exagerata — ia in considerare un model cu IR 20-30m la pret mai mic.
HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Specificatiile complete ale HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F sunt disponibile pe pagina produsului de pe e-Camere.ro, in sectiunea Specificatii. De asemenea, puteti descarca prospectul tehnic PDF din sectiunea Prospect.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
PRODUCATOR Vezi informatii despre camera de supraveghere video DS-2CE5AD0T-VPIT3F sau chiar despre producatorului acesteia, direct pe siteul acestuia. HikVision |
|
|
COMPATIBILITATE HikVision DS-2CE5AD0T-VPIT3F poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Prospectul tehnic contine specificatii detaliate, dimensiuni si informatii utile oferite de producator.
Pentru a avea toate detaliile necesare, poti consulta pagina producatorului cu informatiile oficiale despre produs.
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc