Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) (acest produs) | TVT TD-7524AE2-D-IR1 | TVT TD-7411AS | HikVision HiLook THC-B120-P(B) |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 185 lei | 170 lei | 208 lei | 52 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | — | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 30m | IR 30m | IR 20m | IR 20m |
| Tehnologie | AHD | AHD | AHD | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |

TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 30 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.

TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) are un filtru IR mecanic autoretractabil ce filtreaza lumina in infrarosu pe timpul zilei, pentru a evita defectele de culoare, iar pe timpul noptii acesta este retras pentru a permite luminii IR sa treaca, imbunatatind vizibilitatea.

Functia BLC (Backlight Compensation) cu care este dotata camera TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2), permite ca obiectele aflate pe un fundal foarte luminos (de exemplu, in dreptul unei ferestre sau a unei usi de acces) sa fie vizibile.
Camera TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) are o lentila cu zoom optic motorizat, ce permite reglarea unghiului de la distanta, din inregistrator (DVR/NVR), din interfata web sau chiar de pe telefonul mobil. Ideala pentru zone dinamice. Distanta focala: 2.8 - 12.0 mm.
TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal rezistenta la intemperii si interval de operare intre -20°C si 50°C.
Datorita carcasei metalice si a formatului compact Dome, TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) ofera rezistenta sporita la vandalism, ideala pentru zone publice sau cu risc de deteriorare intentionata.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | TD-7525AE2(D/FZ/AR2) |
| Producator | TVT |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | AHD |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.9" CMOS Sony |
| Lentila | Zoom motorizat 4x, reglabil din DVR/NVR de la distanta Distanta focala: 2.8 - 12.0 mm |
| Infrarosu | Pana la 30 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-20° ... 50°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Meniu OSD, Filtru IR Mecanic, 2DNR, 3DNR, Digital WDR, BLC, HLC, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | - greutate 280g - IP66 |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 450 mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 30 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Da, TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal si interval de operare intre -20 si 50 grade Celsius.
Camera TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) foloseste tehnologie AHD. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Camera TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) este optima pentru monitorizare exterioara cu vizibilitate buna noaptea: curte casa, parcare, intrare hala/depozit, fatada cladire. Distanta de detectie infrarosu de 30 metri permite identificarea persoanelor si vehiculelor pe intuneric total. Pentru spatii mai mici (sub 30m), poate fi exagerata — ia in considerare un model cu IR 20-30m la pret mai mic.
TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2).
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE TVT TD-7525AE2(D/FZ/AR2) poate functiona cu: DVR-uri AHD |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc