Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | TVT TD-7524AS(D/IR1) (acest produs) | TVT TD-7524AE2-D-IR1 | TVT TD-7411AS | HikVision HiLook THC-B120-P(B) |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 85 lei | 170 lei | 208 lei | 52 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | — | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 20m | IR 30m | IR 20m | IR 20m |
| Tehnologie | AHD ANALOGICA | AHD | AHD | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |

TVT TD-7524AS(D/IR1) dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 20 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.

TVT TD-7524AS(D/IR1) are un filtru IR mecanic autoretractabil ce filtreaza lumina in infrarosu pe timpul zilei, pentru a evita defectele de culoare, iar pe timpul noptii acesta este retras pentru a permite luminii IR sa treaca, imbunatatind vizibilitatea.

Functia BLC (Backlight Compensation) cu care este dotata camera TVT TD-7524AS(D/IR1), permite ca obiectele aflate pe un fundal foarte luminos (de exemplu, in dreptul unei ferestre sau a unei usi de acces) sa fie vizibile.
Camera TVT TD-7524AS(D/IR1) are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 2.8 mm.
Datorita carcasei metalice si a formatului compact Dome, TVT TD-7524AS(D/IR1) ofera rezistenta sporita la vandalism, ideala pentru zone publice sau cu risc de deteriorare intentionata.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | TD-7524AS(D/IR1) |
| Producator | TVT |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/3.6 inch CMOS |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 2.8 mm |
| Infrarosu | Pana la 20 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Interior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-20° ... 50°) Celsius |
| Dimensiuni | 87 x 108 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Meniu OSD, Filtru IR Mecanic, DNR, Digital WDR, BLC, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | √ Grad de protectie la intemperii: IP66 |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 250 mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
TVT TD-7524AS(D/IR1) dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 20 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Camera TVT TD-7524AS(D/IR1) foloseste tehnologie AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
TVT TD-7524AS(D/IR1) beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
TVT TD-7524AS(D/IR1) functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre TVT TD-7524AS(D/IR1).
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE TVT TD-7524AS(D/IR1) poate functiona cu: DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc