Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | KMW KM-2200XVI (acest produs) | KMW Km-200PIR | KMW KM-500W | KMW KM-36XVI |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 50 lei | 320 lei | 155 lei | 287 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 5 MP | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 20m | IR 10m | IR 100m | — |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |

KMW KM-2200XVI dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 20 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.

KMW KM-2200XVI are un filtru IR mecanic autoretractabil ce filtreaza lumina in infrarosu pe timpul zilei, pentru a evita defectele de culoare, iar pe timpul noptii acesta este retras pentru a permite luminii IR sa treaca, imbunatatind vizibilitatea.
Camera KMW KM-2200XVI are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 3.6 mm.
KMW KM-2200XVI este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 rezistenta la intemperii si interval de operare intre -40°C si 60°C.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | KM-2200XVI |
| Producator | KMW |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.8" Sony Exmor 2.2Mpx |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 3.6 mm Optional: 2.8mm |
| Infrarosu | Pana la 20 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Nespecificat |
| Temperatura | (-40° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Meniu OSD, Filtru IR Mecanic, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | √ sensibilitate 0.001Lux/ F1.2, 0 Lux IR on |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 330 mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
KMW KM-2200XVI dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 20 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Da, KMW KM-2200XVI este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 si interval de operare intre -40 si 60 grade Celsius.
Camera KMW KM-2200XVI foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Camera KMW KM-2200XVI este optima pentru monitorizare exterioara cu vizibilitate buna noaptea: curte casa, parcare, intrare hala/depozit, fatada cladire. Distanta de detectie infrarosu de 20 metri permite identificarea persoanelor si vehiculelor pe intuneric total. Pentru spatii mai mici (sub 30m), poate fi exagerata — ia in considerare un model cu IR 20-30m la pret mai mic.
KMW KM-2200XVI beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
KMW KM-2200XVI functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre KMW KM-2200XVI.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE KMW KM-2200XVI poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc