Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | KMW KM-36XVI (acest produs) | KMW Km-200PIR | KMW KM-500W | KMW KM-521SW |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 287 lei | 320 lei | 155 lei | 399 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 5 MP | 5 MP |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Vedere noaptea | — | IR 10m | IR 100m | IR 40m |

KMW KM-36XVI are un filtru IR mecanic autoretractabil ce filtreaza lumina in infrarosu pe timpul zilei, pentru a evita defectele de culoare, iar pe timpul noptii acesta este retras pentru a permite luminii IR sa treaca, imbunatatind vizibilitatea.
Functia TRUE WDR oferita de senzorul de imagine al camerei KMW KM-36XVI, compenseaza atat imaginea din prim plan, cat si imaginea de fundal, in zone cu contrast puternic de iluminare, oferind detalii clare pe intreaga scena.

Camera KMW KM-36XVI are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 3.6 mm.
Datorita carcasei metalice si a formatului compact Pinhole, KMW KM-36XVI ofera rezistenta sporita la vandalism, ideala pentru zone publice sau cu risc de deteriorare intentionata.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | KM-36XVI |
| Producator | KMW |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec √ 25 linii TV (960 x 576 pixeli), pentru DVR-uri model vechi |
| Senzor imagine | 1/2.8" Sony Exmor 2.2 Megapixeli |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 3.6 mm |
| Infrarosu | Nu |
| CARCASA | |
| Format | Pinhole |
| Protectie | Interior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-30° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | 30 x 30 x 15.9 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Meniu OSD, Filtru IR Mecanic, DNR, True WDR, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | - Sensibilitate 0.001Lux/ F1.2, 0 Lux IR on |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 350 mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
Camera KMW KM-36XVI foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
KMW KM-36XVI beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
KMW KM-36XVI functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre KMW KM-36XVI.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE KMW KM-36XVI poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc