Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF (acest produs) | HikVision DS-2CD1323G0E-I-28 | HikVision DS-2CD1021-I 28 | HikVision DS-2CD1321-I |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 1.208 lei | 160 lei | 244 lei | 244 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Conectivitate | Ethernet | PoE | PoE | PoE |
| Tehnologie | IP | IP | IP | IP |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Vedere noaptea | — | IR 30m | IR 30m | IR 30m |
Functia TRUE WDR oferita de senzorul de imagine al camerei HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF, compenseaza atat imaginea din prim plan, cat si imaginea de fundal, in zone cu contrast puternic de iluminare, oferind detalii clare pe intreaga scena.

Camera HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF are intrari audio, la care puteti conecta microfoane, permitand supravegherea audio de la distanta, de pe PC sau chiar telefonul mobil.
Camera HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 2.8 mm.
Cu compresia H.265+, HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF reduce spatiul de stocare cu pana la 70% fata de H.264, pastrandu-si aceeasi calitate a imaginii. Economie majora pe hard disk si banda de retea.
Datorita carcasei metalice si a formatului compact Pinhole, HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF ofera rezistenta sporita la vandalism, ideala pentru zone publice sau cu risc de deteriorare intentionata.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | DS-2CD2D25G1-D/NF |
| Producator | HikVision (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Compresie | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Tehnologie | IP |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec √ 720P (1280 x 720 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 2.8 mm(93.9°) |
| Infrarosu | Nu |
| CARCASA | |
| Format | Pinhole |
| Protectie | Interior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-30° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | 31.5 × 31.5 × 39.7 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Functii IVS, ROI, 3DNR, True WDR, BLC, HLC, |
| Slot Card | Nu |
| Wireless | Nu |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| ANPR | Nu |
| Termala | Nu |
| Difuzor | Nu |
| Audio in/out | 1 intrare audio |
| Alarma | Nu |
| Alte functii | True WDR 120 dB, 3DNR, BLC, HLC, ROI, IVS (intrusion detection, line crossing, object removal, etc.) |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 1.5 W Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POE | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF |
HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF suporta compresie H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG, oferind o stocare eficienta a inregistrarilor video si un consum redus de banda de retea.
Camera HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF foloseste tehnologie IP. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Pentru HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF: instaleaza aplicatia oficiala a producatorului (Hik-Connect pentru Hikvision, DMSS pentru Dahua, ICSee pentru altele), creeaza cont, scaneaza codul QR de pe camera sau adauga manual numarul de serie. Pasii detaliati sunt in manualul produsului si pe site-ul producatorului. Suport tehnic gratuit la 0765 487 387 daca intampini probleme.
HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Specificatiile complete ale HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF sunt disponibile pe pagina produsului de pe e-Camere.ro, in sectiunea Specificatii. De asemenea, puteti descarca prospectul tehnic PDF din sectiunea Prospect.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
PRODUCATOR Vezi informatii despre camera de supraveghere video DS-2CD2D25G1-D/NF sau chiar despre producatorului acesteia, direct pe siteul acestuia. HikVision |
|
|
COMPATIBILITATE HikVision DS-2CD2D25G1-D/NF poate functiona cu: NVR-uri DVR-uri HikVision compatibile |
Prospectul tehnic contine specificatii detaliate, dimensiuni si informatii utile oferite de producator.
Pentru a avea toate detaliile necesare, poti consulta pagina producatorului cu informatiile oficiale despre produs.
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc