| Rezolutie | 2 MP/1080p | 8 MP | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 60m | IR 60m | IR 60m | IR 60m |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Audio | — | mic | mic | mic |
Camera Dahua HAC-HDW1200T-Z are o lentila cu zoom optic motorizat, ce permite reglarea unghiului de la distanta, din inregistrator (DVR/NVR), din interfata web sau chiar de pe telefonul mobil. Ideala pentru zone dinamice. Distanta focala: 2.7 - 12.0 mm.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | HAC-HDW1200T-Z |
| Producator | Dahua (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI |
| Senzor imagine | 1/2.7" CMOS |
| Lentila | Zoom motorizat 4x, reglabil din DVR/NVR de la distanta Distanta focala: 2.7 - 12.0 mm (105.9° - 33.4°) |
| Infrarosu | Pana la 60 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-30° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | 122 x 104 mm |
| FUNCTII | |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | - Grad de protectie la intemperii: IP67 |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 580 mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Dahua HAC-HDW1200T-Z |
Dahua HAC-HDW1200T-Z functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.