Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | Samsung SND-5061 (acest produs) | HikVision HiLook IPC-B141H-C | HikVision HiLook IPC-B140HA-LUC | Dahua IPC-HDW1230T2-A-0360B |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 1.012 lei | 128 lei | 149 lei | 157 lei |
| Conectivitate | Ethernet | PoE | PoE | PoE |
| Tehnologie | IP | IP | IP | IP |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Rezolutie | — | 4 MP | 4 MP | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | — | IR 20m | IR 20m + LED 15m | IR 30m |
| Audio | — | — | mic | mic |
Camera Samsung SND-5061 are o lentila varifocala, ce permite reglarea manuala, in momentul instalarii, a unghiului de vizualizare cat si a focalizarii. Poate fi folosita in majoritatea obiectivelor. Distanta focala poate fi reglata intre 3.0 si 8.5 mm.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | SND-5061 |
| Producator | Samsung (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Compresie | H.264 / MJPEG |
| Tehnologie | IP |
| Rezolutie imagine | √ 960P (1280 x 960 pixeli) cu 25.00 cadre/sec √ 720P (1280 x 720 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/3" 1.3Megapixel progressive scan CMOS |
| Lentila | Varifocala Distanta focala: 3.0 - 8.5 mm |
| Infrarosu | Nu |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Interior |
| Material Carcasa | Nespecificat |
| Temperatura | (-10° ... 55°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | |
| Slot Card | Nu |
| Wireless | Nu |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| ANPR | Nu |
| Termala | Nu |
| Difuzor | Nu |
| Audio | Nu |
| Alarma | Nu |
| Alte functii | √ 0.7 lux, F1.2, day&night electronic |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 12V DC Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POE | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Samsung SND-5061 |
Samsung SND-5061 suporta compresie H.264 / MJPEG, oferind o stocare eficienta a inregistrarilor video si un consum redus de banda de retea.
Camera Samsung SND-5061 foloseste tehnologie IP. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Pentru Samsung SND-5061: instaleaza aplicatia oficiala a producatorului (Hik-Connect pentru Hikvision, DMSS pentru Dahua, ICSee pentru altele), creeaza cont, scaneaza codul QR de pe camera sau adauga manual numarul de serie. Pasii detaliati sunt in manualul produsului si pe site-ul producatorului. Suport tehnic gratuit la 0765 487 387 daca intampini probleme.
Samsung SND-5061 beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
Samsung SND-5061 functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Specificatiile complete ale Samsung SND-5061 sunt disponibile pe pagina produsului de pe e-Camere.ro, in sectiunea Specificatii. De asemenea, puteti descarca prospectul tehnic PDF din sectiunea Prospect.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre Samsung SND-5061.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
PRODUCATOR Vezi informatii despre camera de supraveghere video SND-5061 sau chiar despre producatorului acesteia, direct pe siteul acestuia. Samsung |
|
|
COMPATIBILITATE Samsung SND-5061 poate functiona cu: NVR-uri DVR-uri Samsung compatibile |
Prospectul tehnic contine specificatii detaliate, dimensiuni si informatii utile oferite de producator.
Pentru a avea toate detaliile necesare, poti consulta pagina producatorului cu informatiile oficiale despre produs.
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc