Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | KMW KM-120HA (acest produs) | KMW Km-200PIR | KMW KM-500W | KMW KM-36XVI |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 113 lei | 320 lei | 155 lei | 287 lei |
| Tehnologie | ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Rezolutie | — | 2 MP/1080p | 5 MP | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | — | IR 10m | IR 100m | — |
Camera KMW KM-120HA are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 3.6 mm.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | KM-120HA |
| Producator | KMW |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 520 linii TV (960 x 576 pixeli), pentru DVR-uri model vechi |
| Senzor imagine | 1/3" CCD |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 3.6 mm Optional: 3.6mm |
| Infrarosu | Nu |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Interior |
| Material Carcasa | Nespecificat |
| Temperatura | (-10° ... 40°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | √ AGC, AES, AWB |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 12VDC <140mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | KMW KM-120HA |
Camera KMW KM-120HA foloseste tehnologie ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
KMW KM-120HA beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
KMW KM-120HA functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre KMW KM-120HA.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE KMW KM-120HA poate functiona cu: DVR-uri CLASICE |
Prospectul tehnic contine specificatii detaliate, dimensiuni si informatii utile oferite de producator.
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc