Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | HikVision DS-2CE10DF8T-F2 (acest produs) | HikVision DS-2CE16K0T-LPFS | HikVision DS-2CE10DF0T-LFS-2.8mm | HikVision DS-2CE17D0T-LFS |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 516 lei | 128 lei | 152 lei | 155 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 4 MP | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | LED 20m | IR 25m + LED 20m | IR 20m + LED 20m | IR 40m + LED 40m |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Audio | — | mic | mic | mic |
Cu tehnologia ColorVu, HikVision DS-2CE10DF8T-F2 captureaza imagini vivide, color, chiar si in intuneric total, datorita senzorului de inalta performanta si a LED-urilor de lumina alba calda.
Functia TRUE WDR oferita de senzorul de imagine al camerei HikVision DS-2CE10DF8T-F2, compenseaza atat imaginea din prim plan, cat si imaginea de fundal, in zone cu contrast puternic de iluminare, oferind detalii clare pe intreaga scena.

Camera HikVision DS-2CE10DF8T-F2 are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 2.8 mm.
HikVision DS-2CE10DF8T-F2 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal rezistenta la intemperii si interval de operare intre -40°C si 60°C.
Datorita carcasei metalice si a formatului compact Cu picior, HikVision DS-2CE10DF8T-F2 ofera rezistenta sporita la vandalism, ideala pentru zone publice sau cu risc de deteriorare intentionata.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | DS-2CE10DF8T-F2 |
| Producator | HikVision (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec √ 720P (1280 x 720 pixeli) cu 25.00 cadre/sec √ 1000 linii TV (960 x 576 pixeli), pentru DVR-uri model vechi |
| Senzor imagine | 2 MP CMOS |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 2.8 mm(106.0°) |
| Lumina alba LED | 20 m |
| CARCASA | |
| Format | Cu picior |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-40° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | 161.1 × 70 × 70 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | ColorVu, Meniu OSD, 2DNR, 3DNR, True WDR, BLC, HLC, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 3.1 W Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | HikVision DS-2CE10DF8T-F2 |
Da, HikVision DS-2CE10DF8T-F2 are LED-uri de lumina alba cu raza de 20 metri, oferind imagini color 24/7 chiar si in conditii de iluminare scazuta.
Da, HikVision DS-2CE10DF8T-F2 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal si interval de operare intre -40 si 60 grade Celsius.
Camera HikVision DS-2CE10DF8T-F2 foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
HikVision DS-2CE10DF8T-F2 beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
HikVision DS-2CE10DF8T-F2 functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Specificatiile complete ale HikVision DS-2CE10DF8T-F2 sunt disponibile pe pagina produsului de pe e-Camere.ro, in sectiunea Specificatii. De asemenea, puteti descarca prospectul tehnic PDF din sectiunea Prospect.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre HikVision DS-2CE10DF8T-F2.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
PRODUCATOR Vezi informatii despre camera de supraveghere video DS-2CE10DF8T-F2 sau chiar despre producatorului acesteia, direct pe siteul acestuia. HikVision |
|
|
COMPATIBILITATE HikVision DS-2CE10DF8T-F2 poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Prospectul tehnic contine specificatii detaliate, dimensiuni si informatii utile oferite de producator.
Pentru a avea toate detaliile necesare, poti consulta pagina producatorului cu informatiile oficiale despre produs.
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc