Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 (acest produs) | HikVision DS-2CE16K0T-LPFS | HikVision DS-2CE10DF0T-LFS-2.8mm | HikVision DS-2CE17D0T-LFS |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 141 lei | 128 lei | 152 lei | 155 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 4 MP | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | LED 20m | IR 25m + LED 20m | IR 20m + LED 20m | IR 40m + LED 40m |
| Audio | mic | mic | mic | mic |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
Cu tehnologia ColorVu, HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 captureaza imagini vivide, color, chiar si in intuneric total, datorita senzorului de inalta performanta si a LED-urilor de lumina alba calda.
HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 dispune de microfon incorporat care permite inregistrarea audio in timp real. Sunetul se sincronizeaza cu imaginea video, utila pentru verificarea evenimentelor si conversatiilor din zona monitorizata.
Functia TRUE WDR oferita de senzorul de imagine al camerei HikVision DS-2CE10DF3T-FS28, compenseaza atat imaginea din prim plan, cat si imaginea de fundal, in zone cu contrast puternic de iluminare, oferind detalii clare pe intreaga scena.

Camera HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 2.8 mm.
HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal rezistenta la intemperii si interval de operare intre -40°C si 60°C.
Datorita carcasei metalice si a formatului compact Cu picior, HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 ofera rezistenta sporita la vandalism, ideala pentru zone publice sau cu risc de deteriorare intentionata.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | DS-2CE10DF3T-FS28 |
| Producator | HikVision (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec √ 1000 linii TV (960 x 576 pixeli), pentru DVR-uri model vechi |
| Senzor imagine | 2 MP CMOS |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 2.8 mm(98.0°) |
| Lumina alba LED | 20 m |
| CARCASA | |
| Format | Cu picior |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-40° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | 161.1 × 70 × 70 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Alarma luminoasa, ColorVu, Meniu OSD, 2DNR, 3DNR, True WDR, BLC, HLC, |
| Microfon | Da |
| LPR | Nu |
| Alte functii | •Camera video supraveghere bullet 2 MegaPixel Turbo HD 5.0 COLOR VU FullTime (color noaptea) camera video exterior, -FullHD 1080p rezolutie 1920x1080 pixeli 25 fps; -COLOR FullTime, iluminare minima 0.0005 lux; (F1.0, AGC ON), ColorVu •iluminator cu lumina ALBA efectiv pana 20 metri(se poate dezactiva din meniul DVR-ului HQHI/PTZ settings cu linkage DVR; optimizare IRCut Day&Night -130 dB True Wide Dynamic Range, BLC, AGC, •obiectiv fix 2.8 mm 98 grade deschidere; -4 zone privacy mask •grad de protectie la intemperii IP67; pentru utilizare la interior/exterior; carcasa metalica •cablare cu cablu coaxial pana la 500 metri si conectori BNC •temperaturi de utilizare -40C pana la +60C •alimentare 12Vcc/1A; doza compatibila DS-1280ZJ-XS ; dimensiuni 161.1 mm × 70 mm × 70 mm -camera video supraveghere 4 in 1 (multistandard TVI/HDCVI/AHD/analogic) -functioneaza impreuna cu DVR-uri HIKVISION TurboHD HQHI sau mai sus demo: https://www.youtube.com/watch?v=p_r2DO_q33A&t=1987s |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 4.2 W Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 |
Da, HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 are LED-uri de lumina alba cu raza de 20 metri, oferind imagini color 24/7 chiar si in conditii de iluminare scazuta.
Da, HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 dispune de microfon incorporat care permite inregistrarea audio in timp real, utila pentru monitorizarea conversatiilor si a evenimentelor sonore.
Da, HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal si interval de operare intre -40 si 60 grade Celsius.
Camera HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Specificatiile complete ale HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 sunt disponibile pe pagina produsului de pe e-Camere.ro, in sectiunea Specificatii. De asemenea, puteti descarca prospectul tehnic PDF din sectiunea Prospect.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre HikVision DS-2CE10DF3T-FS28.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
PRODUCATOR Vezi informatii despre camera de supraveghere video DS-2CE10DF3T-FS28 sau chiar despre producatorului acesteia, direct pe siteul acestuia. HikVision |
|
|
COMPATIBILITATE HikVision DS-2CE10DF3T-FS28 poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Prospectul tehnic contine specificatii detaliate, dimensiuni si informatii utile oferite de producator.
Pentru a avea toate detaliile necesare, poti consulta pagina producatorului cu informatiile oficiale despre produs.
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc