Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) (acest produs) | HikVision HiLook THC-B127-LPC | HikVision HiLook THC-B127-LPS | HikVision HiLook THC-B157-LPS |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 78 lei | 54 lei | 62 lei | 78 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 5 MP |
| Vedere noaptea | LED 20m | IR 20m + LED 20m | IR 20m + LED 20m | IR 20m + LED 20m |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Audio | — | — | mic | mic |
Cu tehnologia ColorVu, HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) captureaza imagini vivide, color, chiar si in intuneric total, datorita senzorului de inalta performanta si a LED-urilor de lumina alba calda.

Functia BLC (Backlight Compensation) cu care este dotata camera HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM), permite ca obiectele aflate pe un fundal foarte luminos (de exemplu, in dreptul unei ferestre sau a unei usi de acces) sa fie vizibile.
Camera HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 2.8 mm.
HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Plastic rezistenta la intemperii si interval de operare intre -40°C si 60°C.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | THC-B129-P(2.8MM) |
| Producator | HikVision HiLook (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec √ 720P (1280 x 720 pixeli) cu 25.00 cadre/sec √ 1000 linii TV (960 x 576 pixeli), pentru DVR-uri model vechi |
| Senzor imagine | 2 MP CMOS |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 2.8 mm(102.0°) |
| Lumina alba LED | 20 m |
| CARCASA | |
| Format | Cu picior |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Plastic |
| Temperatura | (-40° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | 162.7 × 70 × 70 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Alarma luminoasa, ColorVu, Ultra Low Light, 2DNR, 3DNR, Digital WDR, BLC, HLC, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | Camera supraveghere Hikvision Hilook ColorVU Mini THC-B129-P(2.8MM), 2MP, 2.8 mm, lumina alba 20 m |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 2.4 W Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) |
Da, HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) are LED-uri de lumina alba cu raza de 20 metri, oferind imagini color 24/7 chiar si in conditii de iluminare scazuta.
Da, HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Plastic si interval de operare intre -40 si 60 grade Celsius.
Camera HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Specificatiile complete ale HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) sunt disponibile pe pagina produsului de pe e-Camere.ro, in sectiunea Specificatii. De asemenea, puteti descarca prospectul tehnic PDF din sectiunea Prospect.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM).
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
PRODUCATOR Vezi informatii despre camera de supraveghere video THC-B129-P(2.8MM) sau chiar despre producatorului acesteia, direct pe siteul acestuia. HikVision HiLook |
|
|
COMPATIBILITATE HikVision HiLook THC-B129-P(2.8MM) poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Prospectul tehnic contine specificatii detaliate, dimensiuni si informatii utile oferite de producator.
Pentru a avea toate detaliile necesare, poti consulta pagina producatorului cu informatiile oficiale despre produs.
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc