Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | Guard View GD42F2P (acest produs) | Guard View GD4SF1W | Guard View GB4SV2W | HikVision HiLook THC-B120-P(B) |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 65 lei | 141 lei | 236 lei | 52 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 20m | IR 20m | IR 40m | IR 20m |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | AHD ANALOGICA | AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |

Guard View GD42F2P dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 20 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.
Camera Guard View GD42F2P are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 3.6 mm.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | GD42F2P |
| Producator | Guard View |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.7" CMOS |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 3.6 mm(81.0°) |
| Infrarosu | Pana la 20 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Interior |
| Material Carcasa | Plastic |
| Temperatura | (-20° ... 50°) Celsius |
| Dimensiuni | 93 x 93 x 75 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Digital WDR, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | √ Grad de protectie la intemperii IP65 √ Comutare intre tipurile de semnal iesire se face din DIPSWITCH |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
Guard View GD42F2P dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 20 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Camera Guard View GD42F2P foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Guard View GD42F2P beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
Guard View GD42F2P functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre Guard View GD42F2P.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE Guard View GD42F2P poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc