Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | Guard View GDTSF1W (acest produs) | Guard View GD4SF1W | Guard View GB4SV2W | HikVision HiLook THC-B120-P(B) |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 104 lei | 141 lei | 236 lei | 52 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 20m | IR 20m | IR 40m | IR 20m |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | AHD ANALOGICA | AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |

Guard View GDTSF1W dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 20 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.
Camera Guard View GDTSF1W are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 3.6 mm.
Guard View GDTSF1W este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 rezistenta la intemperii si interval de operare intre -30°C si 40°C.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | GDTSF1W |
| Producator | Guard View |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.7" CMOS |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 3.6 mm |
| Infrarosu | Pana la 20 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Nespecificat |
| Temperatura | (-30° ... 40°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | 3DNR, Digital WDR, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
Guard View GDTSF1W dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 20 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Da, Guard View GDTSF1W este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 si interval de operare intre -30 si 40 grade Celsius.
Camera Guard View GDTSF1W foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Camera Guard View GDTSF1W este optima pentru monitorizare exterioara cu vizibilitate buna noaptea: curte casa, parcare, intrare hala/depozit, fatada cladire. Distanta de detectie infrarosu de 20 metri permite identificarea persoanelor si vehiculelor pe intuneric total. Pentru spatii mai mici (sub 30m), poate fi exagerata — ia in considerare un model cu IR 20-30m la pret mai mic.
Guard View GDTSF1W beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
Guard View GDTSF1W functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre Guard View GDTSF1W.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE Guard View GDTSF1W poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc