Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | Guard View GBTSF1W (acest produs) | Guard View GB4SV2W | Guard View GD4SF1W | HikVision HiLook THC-B120-P(B) |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 112 lei | 236 lei | 141 lei | 52 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 25m | IR 40m | IR 20m | IR 20m |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | AHD ANALOGICA | AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |

Guard View GBTSF1W dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 25 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.

Guard View GBTSF1W are un filtru IR mecanic autoretractabil ce filtreaza lumina in infrarosu pe timpul zilei, pentru a evita defectele de culoare, iar pe timpul noptii acesta este retras pentru a permite luminii IR sa treaca, imbunatatind vizibilitatea.
Camera Guard View GBTSF1W are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 3.6 mm.
Guard View GBTSF1W este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal rezistenta la intemperii si interval de operare intre -20°C si 45°C.
Datorita carcasei metalice si a formatului compact Cu picior, Guard View GBTSF1W ofera rezistenta sporita la vandalism, ideala pentru zone publice sau cu risc de deteriorare intentionata.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | GBTSF1W |
| Producator | Guard View |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.7" CMOS |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 3.6 mm |
| Infrarosu | Pana la 25 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Cu picior |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-20° ... 45°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Filtru IR Mecanic, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 350 mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
Guard View GBTSF1W dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 25 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Da, Guard View GBTSF1W este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal si interval de operare intre -20 si 45 grade Celsius.
Camera Guard View GBTSF1W foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Camera Guard View GBTSF1W este optima pentru monitorizare exterioara cu vizibilitate buna noaptea: curte casa, parcare, intrare hala/depozit, fatada cladire. Distanta de detectie infrarosu de 25 metri permite identificarea persoanelor si vehiculelor pe intuneric total. Pentru spatii mai mici (sub 30m), poate fi exagerata — ia in considerare un model cu IR 20-30m la pret mai mic.
Guard View GBTSF1W beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
Guard View GBTSF1W functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre Guard View GBTSF1W.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE Guard View GBTSF1W poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc