Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | TP-Link TL-SG1024D (acest produs) | TP-Link TL-SG3428XF | TP-Link TL-SG3428 | TP-Link TL-SF1024 |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 406 lei | 3.027 lei | 1.111 lei | 257 lei |
| Categorie | Echipamente retea | Echipamente retea | Echipamente retea | Echipamente retea |
| Subcategorie | Switch-uri si injectoare | Switch-uri si injectoare | Switch-uri si injectoare | Switch-uri si injectoare |
| Sub-subcategorie | Switch-uri fara PoE | Switch-uri fara PoE | Switch-uri fara PoE | Switch-uri fara PoE |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| CARACTERISTICI HARDWARE | |
|---|---|
| Standarde ?i Protocoale | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x |
| Interfa?? | 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) |
| Re?ea media | 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) |
| Num?r ventilatoare | Fanless |
| Physical Security Lock | No |
| Alimentator | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Dimensiuni (L x l x H) | 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) |
| Montare | Rack Mountable |
| Consum maxim | 13.62W(220V/50Hz) |
| Max Heat Dissipation | 46.44BTU/h |
| Performan?? | |
|---|---|
| Switching Capacity | 48Gbps |
| Packet Forwarding Rate | 35.7Mpps |
| Tabel? Adrese MAC | 8K |
| Jumbo Frame | 10KB |
| Green Technology | Yes |
| Transfer Method | Store-and-Forward |
| Altele | |
|---|---|
| Certific?ri | FCC, CE, RoHS |
| Con?inut Pachet | 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch Power Cord Installation Guide Rackmount Kits Rubber Feet |
| Mediu | Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); Operating Humidity: 10%~90% non-condensing; Storage Humidity: 5%~90% non-condensing |
TP-Link TL-SG1024D beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc