Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | HikVision DS-96128NI-F16 (acest produs) | HikVision DS-7104NI-Q1(D) | HikVision DS-7108NI-Q1/M | HikVision DS-7104NI-Q1/M(D) |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 8.923 lei | 305 lei | 313 lei | 318 lei |
| Tip | NVR | NVR | NVR | NVR |
| Canale | 128 canale | 4 canale | 8 canale | 4 canale |
| Tehnologie | IP | IP | IP | IP |
| Rezolutie max | 8 MP | 5 MP | 5 MP | 5 MP |
| HDD | 16 sloturi (max 16 x 6000 GB) | 1 slot (max 1 x 6000 Gb) | 1 slot (max 1 x 6000 Gb) | 1 slot (max 1 x 6000 Gb) |
| PoE | Da (4 porturi) | — | — | — |
| Compresie | H.264 | H.265+ | H.265+ | H.265+ |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
HikVision DS-96128NI-F16 suporta conectarea a pana la 128 camere de supraveghere simultan, oferind flexibilitate pentru sisteme de dimensiuni variate.
HikVision DS-96128NI-F16 dispune de 16 slot-uri pentru hard disk, suportand o capacitate totala de pana la 16 x 6000 GB, asigurand zile sau saptamani de inregistrare continua.
Puteti inregistra imagini de la camere de supraveghere video, folosind compresia H.264 , non-stop sau dupa un orar (fortat, la detectie miscare, lipsa semnal video, mascare camera, etc.), folosind hard disk-uri interne, neincluse in pachet (maxim 16 x 6000 GB).
Puteti alimenta maxim 4 camere de supraveghere video IP ce permit aceasta functie, direct din NVR-ul HikVision DS-96128NI-F16, folosind cate un cablu UTP, economisind sursa si cablul de alimentare. Distanta maxima la care se poate folosi aceasta functie este de 80-100 metri.
Inregistratorul HikVision DS-96128NI-F16 este conceput cu 1 intrari audio, la care puteti conecta microfoane, permitand supravegherea audio de la distanta, de pe PC sau chiar telefonul mobil.
Cele 16 intrari de alarma cu care este dotat HikVision DS-96128NI-F16, pot fi folosite pentru conectarea unor relee externe (detectori prezenta, contacte magnetice, etc), ce pot actiona mutarea camerelor in preseturi, activarea inregistrarii sau activarea unei iesiri de alarma.
| GENERAL | |
| Nume | DS-96128NI-F16 |
| Producator | HikVision |
| Tip | NVR Hibrid |
| Numar canale | 128 canale |
| Tehnologie | IP |
| INREGISTRARE | |
| Compresie | H.264 |
| Rezolutii inregistrare | √ 4K (3840 x 2160 pixeli) √ 6 MP (3072 x 2048 pixeli) √ 5 MP (2592 x 1536 pixeli) √ 3 MP (2048 x 1536 pixeli) √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) √ 960P (1280 x 960 pixeli) √ 720P (1280 x 720 pixeli) * in limita bitrate-ului maxim al echipamentului |
| Bitrate total | 400 Mbps (latimea de banda pentru intrare) |
| Mod lucru | |
| Mod inregistrare | Non-stop, la detectie miscare, dupa orar, la alarma (lipsa semnal video,), oprit |
| Backup | Local, prin USB (FAT32) sau prin internet |
| FUNCTII | |
| Hard Disk | 16 x 6000 GB, neincluse. Se poate comanda separat. Vezi hard disk-uri disponibile |
| Alimentare POE | Switch cu 4 porturi POE inlcus Se pot alimenta 4 camere folosind doar cate un cablu UTP/FTP |
| Interfata retea | RJ-45 (port standard internet) |
| Iesiri video | 2 x HDMI, 1 x VGA |
| Audio | 1 intrare audio si 1 iesire audio |
| Alarma | 16 intrari alarma si 8 iesiri alarma |
| Alte functii | √ 2 USB2.0; 2 USB3.0 √ Alimentare: 100~240VAC; Temperatura: -10°C~+55°C; Umiditate: 10%~90% |
| ALTELE | |
| Dimensiuni | 442 x 494 x 146 mm |
| Alimentare | 12V DC (sursa inclusa) |
| Garantie | 24 luni |
HikVision DS-96128NI-F16 suporta conectarea a pana la 128 camere de supraveghere simultan.
HikVision DS-96128NI-F16 dispune de 16 slot(uri) pentru hard disk, suportand capacitate de stocare de pana la 16 x 6000 GB.
HikVision DS-96128NI-F16 beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
Specificatiile complete ale HikVision DS-96128NI-F16 sunt disponibile pe pagina produsului de pe e-Camere.ro, in sectiunea Specificatii. De asemenea, puteti descarca prospectul tehnic PDF din sectiunea Prospect.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
PRODUCATOR Vezi informatii despre NVR-ul DS-96128NI-F16 sau chiar despre producatorului acestuia direct pe siteul lor HikVision |
|
|
COMPATIBILITATE NVR-ul HikVision DS-96128NI-F16 poate functiona cu: Camere IP HikVision |
|
|
PROGRAME PENTRU VIZUALIZARE PRIN INTERNET HikVision DS-96128NI-F16 - permite supravegherea de la distanta, prin internet (atat de pe telefonul mobil, cat si de pe computer), folosind urmatoarele programe: Logati-va sau creati un cont pentru a avea acces |
Prospectul tehnic contine specificatii detaliate, dimensiuni si informatii utile oferite de producator.
Pentru a avea toate detaliile necesare, poti consulta pagina producatorului cu informatiile oficiale despre produs.
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc