Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | YHO GD52F1W (acest produs) | YHO CD-500 | HikVision HiLook THC-B120-P(B) | HikVision DS-2CE56D0T-IRPF28 |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 57 lei | 180 lei | 52 lei | 60 lei |
| Vedere noaptea | IR 20m | IR 20m | IR 20m | IR 20m |
| Tehnologie | HDTVI | AHD | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Rezolutie | — | — | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |

YHO GD52F1W dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 20 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.
Camera YHO GD52F1W are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 2.8 mm.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | GD52F1W |
| Producator | YHO |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDTVI |
| Rezolutie imagine | √ 720P (1280 x 720 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/4" CMOS OV |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 2.8 mm |
| Infrarosu | Pana la 20 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Interior |
| Material Carcasa | Plastic |
| Temperatura | (-30° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | √ iluminare 0 lux IR On |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 350mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
YHO GD52F1W dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 20 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Camera YHO GD52F1W foloseste tehnologie HDTVI. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
YHO GD52F1W beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
YHO GD52F1W functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre YHO GD52F1W.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE YHO GD52F1W poate functiona cu: DVR-uri HDTVI |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc