Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | Vidy V-PTZI1 (acest produs) | HikVision HiLook THC-B120-P(B) | HikVision DS-2CE56D0T-IRPF28 | Dahua HAC-B2A21 |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 529 lei | 52 lei | 60 lei | 72 lei |
| Tehnologie | ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Rezolutie | — | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | — | IR 20m | IR 20m | IR 20m |
Camera Vidy V-PTZI1 are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 6.0 mm.
Vidy V-PTZI1 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 rezistenta la intemperii si interval de operare intre -10°C si 50°C.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | V-PTZI1 |
| Producator | Vidy |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 420 linii TV (960 x 576 pixeli), pentru DVR-uri model vechi |
| Senzor imagine | 1/3" SONY CCD |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 6.0 mm Optional: 6.0mm |
| Infrarosu | Nu |
| CARCASA | |
| Format | Speed Dome |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Nespecificat |
| Temperatura | (-10° ... 50°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | √ suport de perete si tavan inclus |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 12V DC Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
Da, Vidy V-PTZI1 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 si interval de operare intre -10 si 50 grade Celsius.
Camera Vidy V-PTZI1 foloseste tehnologie ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Vidy V-PTZI1 beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
Vidy V-PTZI1 functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre Vidy V-PTZI1.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE Vidy V-PTZI1 poate functiona cu: DVR-uri CLASICE |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc