Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | OEM OMG1-SM (acest produs) | OEM NX-1000N-MD-2 | OEM LK-F311-4C | OEM SFP-1G-ML13-2 |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 306 lei | 140 lei | 35 lei | 48 lei |
| Categorie | Echipamente retea | Echipamente retea | Echipamente retea | Echipamente retea |
| Subcategorie | Echipamente Fibra Optica | Echipamente Fibra Optica | Echipamente Fibra Optica | Echipamente Fibra Optica |
| Sub-subcategorie | Media convertoare | Media convertoare | Cutii de fibra | Module optice |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Conector optic: | SC / PC |
| Num?r de fibre: | 1 buc. |
| Distan?a de emisie: | 25 km - Fibr? optic? monomod |
| Standardele compatibile: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Port LAN: | (RJ-45. UTP/STP) |
| Vitez? de comunica?ie: | 10/100/1000 Mbps |
| Lungime de und? ie?ire optic?: | 1550 / 1310 nm |
| Caracteristici principale: | |
| Alimentare: | 5 V DC / 1 A (alimentator ?n set) |
| Temperatur? de lucru: | -10 °C ... 50 °C |
| Umiditatea relativ? permis?: | 5 % ... 95 % |
| Greutate: | 0.148 kg |
| Dimensiuni: | 105 x 70 x 27 mm |
OEM OMG1-SM beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc