Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | HD-View AHB-5SVIR2 (acest produs) | HD-View AHB-0AVIR2 | HD-View AHB-SSFIR3 | HD-View TVB-0SVIR2 |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 289 lei | 220 lei | 245 lei | 255 lei |
| Vedere noaptea | IR 30m | IR 40m | — | IR 40m |
| Tehnologie | AHD | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | AHD | HDTVI ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 36 luni | 24 luni | 36 luni |
| Rezolutie | — | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |

HD-View AHB-5SVIR2 dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 30 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.
Camera HD-View AHB-5SVIR2 are o lentila varifocala, ce permite reglarea manuala, in momentul instalarii, a unghiului de vizualizare cat si a focalizarii. Poate fi folosita in majoritatea obiectivelor. Distanta focala poate fi reglata intre 2.8 si 11.0 mm.
HD-View AHB-5SVIR2 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 rezistenta la intemperii si interval de operare intre -30°C si 40°C.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | AHB-5SVIR2 |
| Producator | HD-View |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | AHD |
| Rezolutie imagine | √ 720P (1280 x 720 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/3" 1.3 Megapixel CMOS |
| Lentila | Varifocala Distanta focala: 2.8 - 11.0 mm |
| Infrarosu | Pana la 30 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Cu picior |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Nespecificat |
| Temperatura | (-30° ... 40°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 0 / 12 V DC 520mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
HD-View AHB-5SVIR2 dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 30 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Da, HD-View AHB-5SVIR2 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 si interval de operare intre -30 si 40 grade Celsius.
Camera HD-View AHB-5SVIR2 foloseste tehnologie AHD. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Camera HD-View AHB-5SVIR2 este optima pentru monitorizare exterioara cu vizibilitate buna noaptea: curte casa, parcare, intrare hala/depozit, fatada cladire. Distanta de detectie infrarosu de 30 metri permite identificarea persoanelor si vehiculelor pe intuneric total. Pentru spatii mai mici (sub 30m), poate fi exagerata — ia in considerare un model cu IR 20-30m la pret mai mic.
HD-View AHB-5SVIR2 beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre HD-View AHB-5SVIR2.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE HD-View AHB-5SVIR2 poate functiona cu: DVR-uri AHD |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc