Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | HD-View AHB-0AVIR2 (acest produs) | HD-View TVB-0SVIR2 | HD-View AHB-2SVIR3 | HD-View AHB-4SVIR3 |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 220 lei | 255 lei | 308 lei | 369 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 40m | IR 40m | IR 60m | IR 50m |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDTVI ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 36 luni | 36 luni | 24 luni | 24 luni |

HD-View AHB-0AVIR2 dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 40 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.

HD-View AHB-0AVIR2 are un filtru IR mecanic autoretractabil ce filtreaza lumina in infrarosu pe timpul zilei, pentru a evita defectele de culoare, iar pe timpul noptii acesta este retras pentru a permite luminii IR sa treaca, imbunatatind vizibilitatea.
Camera HD-View AHB-0AVIR2 are o lentila varifocala, ce permite reglarea manuala, in momentul instalarii, a unghiului de vizualizare cat si a focalizarii. Poate fi folosita in majoritatea obiectivelor. Distanta focala poate fi reglata intre 2.8 si 12.0 mm.
HD-View AHB-0AVIR2 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal rezistenta la intemperii si interval de operare intre -30°C si 40°C.
Datorita carcasei metalice si a formatului compact Cu picior, HD-View AHB-0AVIR2 ofera rezistenta sporita la vandalism, ideala pentru zone publice sau cu risc de deteriorare intentionata.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | AHB-0AVIR2 |
| Producator | HD-View |
| Garantie | 36 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.7" CMOS |
| Lentila | Varifocala Distanta focala: 2.8 - 12.0 mm |
| Infrarosu | Pana la 40 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Cu picior |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-30° ... 40°) Celsius |
| Dimensiuni | 193 x 69 x 90 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Filtru IR Mecanic, 3DNR, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | √ Garantie 3 ani √ Sense - UP |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 400 mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
HD-View AHB-0AVIR2 dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 40 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Da, HD-View AHB-0AVIR2 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal si interval de operare intre -30 si 40 grade Celsius.
Camera HD-View AHB-0AVIR2 foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Camera HD-View AHB-0AVIR2 este optima pentru monitorizare exterioara cu vizibilitate buna noaptea: curte casa, parcare, intrare hala/depozit, fatada cladire. Distanta de detectie infrarosu de 40 metri permite identificarea persoanelor si vehiculelor pe intuneric total. Pentru spatii mai mici (sub 30m), poate fi exagerata — ia in considerare un model cu IR 20-30m la pret mai mic.
HD-View AHB-0AVIR2 beneficiaza de 36 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
HD-View AHB-0AVIR2 functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre HD-View AHB-0AVIR2.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE HD-View AHB-0AVIR2 poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc