Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | HD-View AHD-2SVIR2 (acest produs) | HD-View AHD-5SFIR1 | HD-View AHD-5SVIR2 | HD-View AHB-0AVIR2 |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 198 lei | 173 lei | 265 lei | 220 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | — | — | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 30m | IR 20m | IR 30m | IR 40m |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | AHD | AHD | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 36 luni |

HD-View AHD-2SVIR2 dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 30 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.

HD-View AHD-2SVIR2 este dotata cu functia Infrarosu Inteligent (Smart IR), ce regleaza automat intensitatea iluminatorului in infrarosu in functie de distanta obiectului, eliminand riscul de suprasaturare a imaginii la distante mici.
Camera HD-View AHD-2SVIR2 are o lentila varifocala, ce permite reglarea manuala, in momentul instalarii, a unghiului de vizualizare cat si a focalizarii. Poate fi folosita in majoritatea obiectivelor. Distanta focala poate fi reglata intre 2.8 si 12.0 mm.
HD-View AHD-2SVIR2 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 rezistenta la intemperii si interval de operare intre -30°C si 60°C.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | AHD-2SVIR2 |
| Producator | HD-View |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.9" CMOS Sony |
| Lentila | Varifocala Distanta focala: 2.8 - 12.0 mm |
| Infrarosu | Pana la 30 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Nespecificat |
| Temperatura | (-30° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Infrarosu Inteligent, 2DNR, 3DNR, Digital WDR, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | √ greutate 790 g |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
HD-View AHD-2SVIR2 dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 30 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Da, HD-View AHD-2SVIR2 este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din 0 si interval de operare intre -30 si 60 grade Celsius.
Camera HD-View AHD-2SVIR2 foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Camera HD-View AHD-2SVIR2 este optima pentru monitorizare exterioara cu vizibilitate buna noaptea: curte casa, parcare, intrare hala/depozit, fatada cladire. Distanta de detectie infrarosu de 30 metri permite identificarea persoanelor si vehiculelor pe intuneric total. Pentru spatii mai mici (sub 30m), poate fi exagerata — ia in considerare un model cu IR 20-30m la pret mai mic.
HD-View AHD-2SVIR2 beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
HD-View AHD-2SVIR2 functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre HD-View AHD-2SVIR2.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE HD-View AHD-2SVIR2 poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc