Tabel comparativ generat automat pe baza categoriei si features.
| Caracteristica | Guard View GBTSV3W (acest produs) | Guard View GB4SV2W | Guard View GBA4F3M | Guard View GBA4V4M |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 238 lei | 236 lei | 125 lei | 200 lei |
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 4 MP | 4 MP |
| Vedere noaptea | IR 50m | IR 40m | IR 30m | IR 40m |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA | AHD ANALOGICA | AHD | AHD |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |

Guard View GBTSV3W dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 50 metri, oferind vizibilitate clara pe intuneric total. LED-urile IR sunt invizibile ochiului uman si nu deranjeaza.
Camera Guard View GBTSV3W are o lentila varifocala, ce permite reglarea manuala, in momentul instalarii, a unghiului de vizualizare cat si a focalizarii. Poate fi folosita in majoritatea obiectivelor. Distanta focala poate fi reglata intre 2.8 si 12.0 mm.
Guard View GBTSV3W este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal rezistenta la intemperii si interval de operare intre -30°C si 60°C.
Datorita carcasei metalice si a formatului compact Cu picior, Guard View GBTSV3W ofera rezistenta sporita la vandalism, ideala pentru zone publice sau cu risc de deteriorare intentionata.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | GBTSV3W |
| Producator | Guard View |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Rezolutie imagine | √ 1080P (1920 x 1080 pixeli) cu 25.00 cadre/sec |
| Senzor imagine | 1/2.7" CMOS OV |
| Lentila | Varifocala Distanta focala: 2.8 - 12.0 mm |
| Infrarosu | Pana la 50 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Cu picior |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Metal |
| Temperatura | (-30° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | Nespecificat |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | 2DNR, 3DNR, Digital WDR, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | √ grad de protectie la intemperii IP66 |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / mA Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | Nu |
Guard View GBTSV3W dispune de iluminare infrarosu cu raza de actiune de pana la 50 metri, oferind vizibilitate clara in conditii de intuneric total.
Da, Guard View GBTSV3W este proiectata pentru montaj exterior, cu carcasa din Metal si interval de operare intre -30 si 60 grade Celsius.
Camera Guard View GBTSV3W foloseste tehnologie HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA. Pentru tehnologie IP, se conecteaza la orice NVR cu suport ONVIF (recomandat NVR-uri din aceeasi gama producator pentru integrare completa a functiilor smart). Pentru tehnologii analog HD (HDCVI, HDTVI, AHD), e nevoie de un DVR compatibil cu acelasi standard. Vezi sectiunea "Produse cumparate frecvent impreuna" pentru recomandari.
Camera Guard View GBTSV3W este optima pentru monitorizare exterioara cu vizibilitate buna noaptea: curte casa, parcare, intrare hala/depozit, fatada cladire. Distanta de detectie infrarosu de 50 metri permite identificarea persoanelor si vehiculelor pe intuneric total. Pentru spatii mai mici (sub 30m), poate fi exagerata — ia in considerare un model cu IR 20-30m la pret mai mic.
Guard View GBTSV3W beneficiaza de 24 luni garantie oferita de e-Camere.ro, cu suport tehnic gratuit pe toata durata garantiei.
Guard View GBTSV3W functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.
Aici gasiti cateva lucruri utile despre Guard View GBTSV3W.
Daca aveti nevoie de o informatie si nu o gasiti nici aici, adaugati o intrebare direct de pe site in sectiunea de mai jos, "Opinii clienti", sau contactati direct departamentul nostru tehnic () sau
|
|
COMPATIBILITATE Guard View GBTSV3W poate functiona cu: DVR-uri HDCVI DVR-uri HDTVI DVR-uri AHD DVR-uri CLASICE |
Completeaza datele si te contactam rapid.
Oferim transport gratuit oriunde in Romania pentru comenzile care depasesc pragul de 499 lei.
Poti plati in rate fara dobanda prin bancile partenere, direct la pasul de plata cu cardul. Dupa confirmarea tranzactiei, comanda este achitata integral catre magazin, iar tu rambursezi ratele lunar catre banca emitenta a cardului.
Disponibilitatea exacta a ratelor depinde de cardul emis de banca si este confirmata in pagina securizata EuPlatesc.
Detalii EuPlatesc