MODULE OPTICE SFP DAHUA PFT3961
pentru sisteme de supraveghere video

  Garantie: 24 luni
  Disponibilitate: in stoc / stoc furnizor
  Cod Produs: PFT3961

  Comenzi telefonice: 0767 390 475
  Suport tehnic: 0765 487 387
295,00 Lei TVA INCLUS

Descriere

Informatii despre Dahua PFT3961

Special pentru transmisie
Viteza/rata de transfer 1.25G
Distanta max 20km
Lungime de unda 1550/1310nm
Mod transmisie bidirectionala

Opinii clienti

 
Nu exista opinii despre acest produs! Fii tu primul care ii acorda o nota!
Adauga opinia ta

Opinia ta

Pentru a putea scrie comentarii este nevoie sa va autentificati!
Click aici pentru autentificare

Intrebari produs

Nu exista intrebari pentru acest produs! Ai nelamuriri despre acest produs?
Adauga intrebare
Pentru a putea pune intrebari este nevoie sa va autentificati!
Click aici pentru autentificare
 0767 390 475
Din aceeasi categorie
Accesorii si echipamente utile pentru instalarea Dahua PFT3961
Module optice
Navaio NAV-NA601SFP

Categoria: SFP
Special pentru fibra optica
108,00 Lei
Module optice
Navaio NAV-NA610SFP

Categoria: SFP
Special pentru fibra optica
122,00 Lei
Module optice
Dahua PFT3960

Categoria: SFP
Special pentru transmisie
295,00 Lei
Module optice
Dahua PFT3961

Categoria: SFP
Special pentru transmisie
295,00 Lei

Cele mai recente articole

Ce tehnologie aleg? Sisteme de supraveghere video profesionale
Ce tehnologie aleg? Sisteme de supraveghere video profesionale
Citeste Articol
Cum aleg un NVR? Calculator bitrate maxim - latime de banda pentru un NVR
Cum aleg un NVR? Calculator bitrate maxim - latime de banda pentru un NVR
Citeste Articol
DVR-urile DAHUA din seria 5000 suporta acum si camere IP
DVR-urile DAHUA din seria 5000 suporta acum si camere IP
Citeste Articol
CONTACT RAPID
Vanzari
0767 390 475


Tehnic
0765 487 387


NEWSLETTER
Inscrie-te la newsletterul nostru pentru a primi imediat ofertele noastre speciale si produsele noi pe care le vom comercializa


© POLITES ONLINE SRL 2017

Autentificare

Autentificare
Nu ai un cont? Creaza cont nou !
Nu mai stii datele? Recupereaza Parola!