MODULE OPTICE SFP NAVAIO NAV-NA610SFP
pentru sisteme de supraveghere video

  Garantie: 24 luni
  Disponibilitate: in stoc / stoc furnizor
  Cod Produs: NAV-NA610SFP

  Comenzi telefonice: 0767 390 475
  Suport tehnic: 0765 487 387
122,00 Lei TVA INCLUS

Descriere

Informatii despre Navaio NAV-NA610SFP

Special pentru fibra optica
√ 1250 Mbps, distanta 20km
√ Conector LC/PC

Opinii clienti

 
Nu exista opinii despre acest produs! Fii tu primul care ii acorda o nota!
Adauga opinia ta

Opinia ta

Pentru a putea scrie comentarii este nevoie sa va autentificati!
Click aici pentru autentificare

Intrebari produs

Nu exista intrebari pentru acest produs! Ai nelamuriri despre acest produs?
Adauga intrebare
Pentru a putea pune intrebari este nevoie sa va autentificati!
Click aici pentru autentificare
 0767 390 475
Din aceeasi categorie
Accesorii si echipamente utile pentru instalarea Navaio NAV-NA610SFP
Module optice
Navaio NAV-NA601SFP

Categoria: SFP
Special pentru fibra optica
108,00 Lei
Module optice
Navaio NAV-NA610SFP

Categoria: SFP
Special pentru fibra optica
122,00 Lei
Module optice
Dahua PFT3960

Categoria: SFP
Special pentru transmisie
295,00 Lei
Module optice
Dahua PFT3961

Categoria: SFP
Special pentru transmisie
295,00 Lei

Cele mai recente articole

Cum aleg un NVR? Calculator bitrate maxim - latime de banda pentru un NVR
Cum aleg un NVR? Calculator bitrate maxim - latime de banda pentru un NVR
Citeste Articol
DVR-urile DAHUA din seria 5000 suporta acum si camere IP
DVR-urile DAHUA din seria 5000 suporta acum si camere IP
Citeste Articol
Aplicatia DMSS pentru conectarea la DVR-urile Dahua de pe telefonul mobil
Aplicatia DMSS pentru conectarea la DVR-urile Dahua de pe telefonul mobil
Citeste Articol
CONTACT RAPID
Vanzari
0767 390 475


Tehnic
0765 487 387


NEWSLETTER
Inscrie-te la newsletterul nostru pentru a primi imediat ofertele noastre speciale si produsele noi pe care le vom comercializa


© POLITES ONLINE SRL 2017

Autentificare

Autentificare
Nu ai un cont? Creaza cont nou !
Nu mai stii datele? Recupereaza Parola!